Zeno-60 PVC Profil

Profil & Tasarım

60 mm profil genişliği ile dolgun görünüm, 4 odacıklı ve contalı yapısı ile her türlü hava şartlarında ve ses ortamında mükemmel izolasyon sonuçları verir, Özel tasarım TPV contalar kesin sızdırmazlık sağlar. Güneş ışınlarından, dış etkenlerden etkilenmez, deforme olmaz, Kendinden TPV gri contalı profilleri sayesinde düşük stok maliyeti ve süratli imalat, Bütün profillerde tek tip destek sacı, Özel su tahliye kanalları sayesinde sızan suların problemsizce dışarı atılmasını sağlar,

Tüm mevsim şartlarında mükemmel konfor şartlarını sağlar. Yazın sıcaktan, kışın soğuktan korur, Zengin renk seçenekleri sunar, Yüzeyi parlak ve pürüzsüzdür, Leke, kir ve toz tutmaz, Profilin altındaki tırnaklar rahatlıkla takılıp sökülmeyi sağlar, doğramanın montajı esnasında teraziye almayı kolaylaştırır ve ısı transferini azaltır, Garanti Belgesine sahiptir.

Sınırlar Hayal Gücün

Rengini Sen Seç

Zorlu hava koşullarına dayanıklı olan ve az bakım gerektiren özellikleriyle birlikte, mimarinize tam uyum sağlayacak lamine renk alternatifleri sunmaktayız. Binanızın dış cephesine tam uyum sağlama imkanı veren bu lamine renkler, sınırsız renk seçenekleriyle birlikte iç ve dış yüzeyler için farklı uygulamalara da olanak tanımaktadır. Bu sayede, bina dış cephesinde istediğiniz renk ve tasarımı yansıtabilir, mimari tarzınıza tamamen uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, zorlu hava koşullarına dayanıklılığı sayesinde uzun süreli koruma sağlar ve düşük bakım gereksinimiyle zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Mimarınızın vizyonunu tam anlamıyla yansıtan ve binanızın çekici bir dış görünüm kazanmasını sağlayan bu lamine renk alternatifleri, kaliteli ve estetik bir çözüm sunar.

Pencereleriniz Renklensin

Onlarca renk ve desen kartelası arasında dilediğini seç. Altın Meşe, Antrasit, Maun, Rustik Meşe, Koyu Yeşil, Vizon vb…

altinmese
antikmese
antrasitgri
ceviz
findik
findikkahve
gumus
koyubej
koyuyesil
krem
kulsiyahi
maun
metalikgumus
rustikmese
vizon
winchester
yabanmersini

Kasa Profil Kesit Detayı

Zeno - 60 - 01

Kanat Profili Kesit Detayı

Zeno - 60 - 02

Orta Kayıt Profili Kesit Detayı

Zeno - 60 - 03

Kapı Kanat Profili Kesit Detayı

Zeno - 60 - 04

Dışa Açılan Kapı Kanat Profil Kesit Detayı

Zeno - 60 - 05

Hareketli Orta Kayıt Profili Kesit Detayı

Zeno - 60 - 06

Çift Cam Çıtası Kesit Detayı

Zeno - 60 - 08

Tek Cam Çıtası Kesit Detayı

Zeno - 60 - 09

Pervazlı Kasa Profili Kesit Detayı

Zeno - 60 - 15