Hakkımızda

1996 Yılında Uzay Plastik ve Orman Ürünleri Sanayi İnşaat Ticaret A.Ş. ünvanı ile kurulmuş olan firmamız, bugün Türk imalat sektöründe özel bir yere sahiptir.

Konusunda uzman Türk ve Avusturyalı mühendislerin uzun ve titiz araştırmaları sonucu geliştirdikleri dünya standartlarındaki ileri teknologi ürünü kusursuz profiller, Trabzon Organize Sanayi bölgesinde son derece modern makina parkında, profesyonel kadrolar tarafından her aşamada kalite kontrolünden geçirelerek büyük bir titizlikle üretilmektedir.

Halen PVC plastik kapı ve pencere profilleri, PVC dekoratif duvar lambrisi imalatını yapmakta olan firmamızın tüm mamülleri TSE, GOST – R, ISO 9001 ve CE kalite belgelerine sahiptir.

Eşsiz yalıtım gücüne sahip, kaliteli KRAUSS profilleri Uzay Plastik A.Ş. tarafından özenle seçilen, özel eğitim görmüş geniş ve uzman bayi ağıyla gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında tüketicinin hizmetine sunulmaktadır.

Üstün üretim teknolojileri ve geniş uygulama kadrolarıyla KRAUSS bayileri tüketiciyle en uygun şartlarda, en kısa sürede şartsız müşteri memnuniyetini yaşatmaktadır.

Firmamızın Prensipleri;

  • İleri Teknoloji
  • Kalite yönetimi
  • Uygun Fiyat
  • Mutlak Müşteri Memnuniyeti  esasına dayanmaktadır.

Gelin KRAUSS’ un “Sıradışı Çizgiler” inde buluşalım